Poľovačka na slona - Chobe & Hwange NP, BW

lovecká koncesia oprávňuje aj na lov: Plains Game, (Apríl - September).
  • ubytovanie v loveckom tábore na 12 dní, 10 dní poľovačky
  • plná penzia formou: raňajky - obed - večera
  • poľovný sprievodca 1:1 a preprava v poľovnom revíri 4x4
  • všetky organizačné poplatky a lovecká licencia
  • nosiči vybavenia, stopári a skinneri
  • asistencia po prílete na letisko v Kasane
Cena na osobu:  € 85.000

Ponuka číslo: 59/BW

Lovecká koncesia a lov v BOTSWANE

V roku 2013 ministerstvo životného prostredia, voľne žijúcich živočíchov a turizmu vydalo zákaz lovu na všetkých vládnych a komunitných pozemkoch v Botswane, ale našťastie lov pokračuje na rančoch a iných súkromných pozemkoch. V obmedzenom množstve sa udeľujú aj LOVECKÉ KONCESIE na území Národných parkov. Preto, ak sa rozhodnete pre lov na určitý druh zveri, najskôr preveríme, či je možné lov realizovať na súkromných pozemkoch alebo bude potrebná lovecká koncesia.

CESTOVNÉ VÍZA - Botswana

Občania Slovenskej republiky - nemajú vízovú povinnosť a pri vstupe do Botswany obdržia do cestovného pasu iba vstupnú pečiatku. Táto ich oprávňuje na 30 dňový pobyt v krajine. Cestovný pas by mal mať voľnú minimálne 1 dvojstranu a platnosť ešte minimálne 6 mesiacov po opustení krajiny.

Prispôsobte si ponuku

Ak máte vlastné požiadavky a nároky, ktoré naše ponuky neobsahujú, vieme vám prispôsobiť poľovnícky zájazd podľa vašich predstáv.

Botswana - lovecká licencia

V tejto sekcii nájdete formulár a potrebné informácie k formálnym náležitostiam pre vydanie botswanskej loveckej licencie.

Objednávkový formulár

Pre záväzné objednanie poplatkového lovu, si prosím stiahnite náš objednávkový formulár, ktorý vyplňte a zašlite na náš e-mail.